Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Zławieś Mała - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Apartament 3-pokojowy, ul. Fordońska

Bartodzieje,Bydgoszcz(Zławieś Mała + 23 km)

750 000 zł63 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

**** Oferty tej nie znajdziesz w innym biurze, zapraszam do zapoznania się z jej treścią****** Poszukujesz Apartamentu w dobrej lokalizacji, wykończonego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz(Zławieś Mała + 23 km)

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie | błonie | 47 M | tylko U nas! - Lokalizacja: błonie - 6 minut do centrum! - Powierzchnia: 47 m - Liczba pokoi: 3 - Stan: generalny remont (w trakcie) -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 45m 2 , składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz(Zławieś Mała + 23 km)

379 000 zł26,60 m² 14 248,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Mamy okazję zaoferować mieszkanie idealne zarówno dla singla, pary jak również stanowiące świetna ofertę biznesową pod inwestycję typu wynajem krótko lub.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokre,Toruń(Zławieś Mała + 20 km)

380 000 zł39,01 m² 9 741,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 39 m , położone na osiedlu Mokre w Toruniu, przy ul. Michała Sczanieckiego. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz(Zławieś Mała + 23 km)

175 000 zł45,47 m² 3 848,69 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie 2-pokojowe (pow. użytkowa 45,47m2) usytuowane na poddaszu kamienicy na bydgoskim Okolu. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz(Zławieś Mała + 23 km)

799 000 zł113,77 m² 7 022,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowe mieszkanie W historycznej kamienicy Dzielnica Muzyczna | 113,77 m + loggia | 1. piętro | kamienica po remoncie Cena: 819 000 zł Cena za m : ok. 7 199 zł podstawowe informacje Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz(Zławieś Mała + 23 km)

347 000 zł47 m² 7 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach, usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym budynku. Lokal jest pusty i gotowy do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz(Zławieś Mała + 23 km)

286 000 zł41,90 m² 6 825,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w kamienicy, ul. Bocianowo. Drugie piętro, teren monitorowany, zamknięty, prywatne podwórze z miejscami do parkowania wyłącznie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz(Zławieś Mała + 23 km)

398 106 zł39,03 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osiedlowa

Zławieś Mała,kujawsko-pomorskie

175 000 zł54 m² 3 240,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze w Złejwsi Małej. Na 53 m2 znajdują się dwa pokoje (20/15 m2), przedpokój, łazienka, osobna toaleta oraz duża, samodzielna kuchnia. Przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zławieś Mała

Zławieś Mała,kujawsko-pomorskie

186 000 zł84 m² 2 219,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

M-5 84m2 w złejwsi małej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84m2 na pierwszym piętrze w bloku usytuowane między Toruniem(20km) a Bydgoszczą(15 km). Lokal składa się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij